نحوه نوشتن بیو طولانی اینستاگرام

آموزش نوشتن بیو طولانی در اینستاگرام

در بیو اینستاگرام همانطور که می دانید بیشتر از ۱۵۰ کاراکتر نمی توان نوشت. احتمالا مشاهده کرده اید که بعضی در بیو اینستاگرام خود از متن های طولانی استفاده می کنند.
اینستاگرام جایگاه مناسبی برای تقویت برند و پیوند موسیقی‌جدید با شما است. البته کمبودهایی وجود دارد که از نگاه بازاریابی یک کابوس می باشد. یکی از این کمبود ها نداشتن شخصیت بیو در اینستاگرام است.
کمبود کاراکتر ها باعث بروز مشکلات واقعی برای مشاغل و مارکا نیز می شود جمع بندی تجارت شما با ایجاد انگیزه برای دنبال کنندگان شما که تنها باید ۱۵۰ حرف باشد که این کار بسیار دشواری است.ولی اغلب اوقات چند گزینه برای آزمایش وجود دارد که می‌تواند از حد مجاز عبور کنید.
در ادامه مقاله به شما ترفندهای مناسب جهت افزایش بیوگرافی اینستاگرام خود با بیش از ۱۵۰ کاراکتر را خواهیم آموخت

محدودیت بیوگرافی اینستاگرام چیست

همانطور که در بالا گفته شد محدودیت ۱۵۰ کاراکتر است. ولی به اینگونه نیست که شما حتماً می‌توانید از ۱۵۰ حرف در بیوگرافی اینستاگرام خود بهره ببریم. در حقیقت بسیار سخت تر از آن است که برای مشاهده دقیق به اینستاگرام مراجعه می‌کنیم که چطور مقدار بیو را حساب می کند.
زمانی که کاراکترهای شما توسط اینستاگرام محاسبه می‌شود بیشتر از تعدادی از حروف که استفاده کرده‌اید درج می‌کند. کاراکتر در حقیقت به همه موارد اعم از شکلک ها، علایم‌ نگارشی، اعداد اشاره دارد شکلک ها بسیار زیبا در بایوس اینستاگرام به نظر می‌آید البته فضای زیادی را در مقابل تصور که شما دارید پر می کند. شکلک ها حداقل دارند و بعضی از آنها به سه کاراکتر هم می‌رسد


یکی از موارد به حداکثر رساندن ۱۵۰ حرف فقط کاهش شکلک ها است ولی روش های دیگری است که می توانید امتحان کنید
ادامه مقاله را بخوانید تا به چگونگی طولانی تر شدن اینستاگرام پی ببرید

چگونه بیوگرافی اینستاگرام خود را بیش از ۱۵۰ حرف ایجاد کنیم

اینو بدون که در واقع اجرایی برای افزایش عبور از مدرسه هایی که برای بیو اینستاگرام درگرفته است، نیست اما راه‌هایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا بدون این که فراتر از حد مجاز به روی پیام خود را به مخاطب برسانید.

لینکی به بیوگرافی خود اضافه کنید

اگر قصد دارید بیوگرافی کامل تر داشته باشید باید به بینی خود اضافه کنید این لینک می تواند مخاطبان شما را به صفحه کامل تر مانده درباره مایا داستان ما را راهنمایی کند.

از پست ها استفاده کنید

خوب تا اینجا دانستیم که بیو کاراکتر های محدودی دارد اما در پست ها برعکس است چون می تواند در هر پست از ۲۲۰۰ نویس استفاده کنید و می‌توانید از آن برای انتقال اطلاعات بیشتر مخاطبان استفاده کنید.
بعضی از بلاگرها به طور مرتب به خود را عوض می‌کند و از پوست ها برای جلب نظر مخاطبان به سمت بیو استفاده می‌کنند این روش خوبی است ولی به طور منظم بسیار زمان‌بر است.

از هایلایت های استوری استفاده کنید

در زیر قسمت بیوگرافی هایلات ها قرار دارند و می توانند دارای لینک باشند.خیلی از برندهای شرکت از هایلایت ها برای دسترسی بهتر، و راحت تر، و سریعتر برای انتقال مطلب به دسترسی به محصول یا اطلاعات محصول به مخاطبان خود استفاده می کنند

instazodiweb
آخرین مقالات
برچسب ها
لینک کوتاه
https://zodiweb.ir/?p=18080

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *