چگونه بهترین اسم پیج اینستاگرام خود را انتخاب کنیم

اسم پیج اینستاگرام یا نام کاربری username از ارزش بالایی در اینستاگرام مارکتینگ برخوردار است در ادامه مقاله در زودی وب هدف داریم به شما بهترین روش انتخاب اسم پیج اینستاگرام را آموزش دهیم. مرحله اول اسم پیج شما است که مورد علاقه یا توجه کاربر اینستاگرام قرار می گیرد پس بهتر است اسم پیج اینستاگرام خود را به درستی انتخاب کنید. (یقیناً در مرحله اول عکس پروفایل و اسم شما مورد علاقه کاربر قرار می‌گیرد که در مقاله های دیگر به طور کامل در خصوص عکس پروفایل اینستاگرام صحبت می کنیم) چنانچه به خوبی اسم برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کنید کاربر اینستاگرام به راحتی به پروفایل شما ورود می کند.

اگر محتوای جذابی در پیج شما وجود داشته باشه حتما شما را فالو می کند بنابراین اولین قدم انتخاب درست و مناسب اسم برای پیج اینستاگرام است که باعث افزایش فالوور نیز می شود. در ادامه نحوه انتخاب درست اسم برای پیج اینستاگرام چه شخصی و تجاری را به شما آموزش می دهیم. با این روش ها می تواند بهترین انتخاب را برای اسم پیج اینستاگرام شخصی و تجاری… خود داشته باشید.

۱-محتوای پیج اینستاگرام شما

در گام اول مشخص کنید هدف شما از تشکیل پیج چیست؟ چه نوع پست هایی در پیج قرار می دهید.بعد از تحقیق کامل در این مورد به دنبال انتخاب نام مناسب برای پیج خود باشید

  • نام کاربری و محتوای پیج شما باید یکی باشد به طور مثال از اسم کوچک خود برای پیج شخصی خودتان استفاده کنید که بیشتر از ما از قبل انتخاب شده است یا اینکه می‌تواند اسم فامیل خودتان اگر ساده است استفاده کنید اگر هم که مایل نیستید از نام خانوادگی خود استفاده کنید .در ادامه روش های متداول را به شما آموزش می دهیم.

۲-استفاده از کلمه کلیدی در انتخاب اسم برای اینستاگرام

چنانچه پیجی مناسب کسب و کار و بیزینس خود می خواهید راه اندازی کنید سعی کنید برای انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام حتما از کلمه کلیدی مربوط به کسب و کار خودتون برای مثال اگر فروشگاهی هست از کلمه shop استفاده کنید

  • نکته مهم: مهمترین بخش شما باید از کلمه های کلیدی در بخش name پیج استفاده کنید بحث قرار دادن کلمات کلیدی در username جدا است. اگر محصول شما کفش است و اسم برند شما ناک است در بخش name حتما از جمله فروشگاه کفش نایک قرار دهید تا زمانی که کاربر در اینستاگرام فروشگاه‌ کفش را جستجو می کند شما در بالای نتایج موضوع خودنمایی کنید.

۳-نوشته و تلفظ راحت

در انتخاب اسم برای پیج حتماً نوشتن راحت و تلفظ راحت کلمه را مد نظر داشته باشید کلماتی که نوشتن آنها برای مخاطب سخت است به کار نبرید از underline یا زیر خط یا نقطه سعی کنید به صورت پشت سر هم استفاده نکنید. استفاده پشت سر هم از زیر خط مناسب نیست. زیرا باعث قاطی شدن آنها می شود.

  • نکته مهم: از اسم های بلند استفاده نکنید

۴-استفاده از official, original , real

به همراه استفاده از نقطه یا زیر خط می‌تواند از این کلمات هم استفاده کنید یا از کلمات زیر خط یا نقطه ناکارآمد استفاده نکنید به جای آن از این کلمات استفاده کنید official به معنای رسمی original به معنای اصلی، واقعی ،منبع و کلمه به معنای real به معنای حقیقی است
تکرار استفاده از این کلمات در اینستاگرام متداول است اکثر افراد مشهور از این کلمات برای انتخاب اسم اینستاگرام خود استفاده می کنند شما هم به خوبی می توانید از این کلمات نیز بهره مند شوید.

۵-استفاده از نام برند یا سایت

چنانچه برند خاصی دارید یا برای سایت خود میخوای پیج اینستاگرام راه اندازی کنید بهتر است مثل بسیاری از سایتهای ایرانی دیگر مانند دیجی کالا مشابه اسم سایت خود را در اینستاگرام ثبت کنید

۶-استفاده از اعداد

از اعداد هم می‌توانید در نام کاربری پیج اینستاگرام خود هم استفاده کنید برای مثال در انتهای username پیج تان از عدد سال تولد خود استفاده کنید.

instazodi
آخرین مقالات
برچسب ها
لینک کوتاه
https://zodiweb.ir/?p=18032

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *