درآمد طراحی سایت چگونه است؟

چطوری درآمد طراحی سایت داشته باشیم ! اصلا چرا درآمد از طریق طراحی سایت ! پس از مطالعه این مقاله جزو یکی از دو دسته ذیل می باشید:

دسته اول

آشنا به برخی زبان های برنامه نویسی هستید،به طور مثال در دانشگاه آن را آموخته اید یا در دوره های خصوصی آموزش برنامه نویسی شرکت کرده اید.و از این پس از آموخته های خود در (طراحی سایت )استفاده می کنید .مشکلی که وجود دارد این است که به هر شرکتی که درخواست می دهید از شما حتما سابقه کاری،به همراه چند نمونه کار می خواهد ولی  شما هیچ تجربه ای  ندارید و این باعث میشود که شما به سراغ کارهای دیگر بروید.از طرف دیگر سرمایه ای برای راه اندازی یک شرکت که در حوزه طراحی سایت باشد ندارید.

دسته دوم

گروه دوم گروهی است که مهارتی در کد نویسی ندارد،اما دوست دارد وارد حوزه کاری طراحی سایت شود،مثلا به دلیل علاقه شخصی میخواهید وارد این حوزه شوید.پیشنهادی که در ادامه این مطلب به شما میدهیم برای هر دو گروهی که نام بردیم مناسب است.بدون اینکه به سابقه کاری یا تجربه نیازی داشته باشید.با خواندن این پاراگراف حتما کنجکاو شدید که این پیشنهاد چیست؟! اگر کمی صبر کنید برایتان میگوییم که چیست

آینده و بازار کار طراحی سایت

امروزه میبینیم که کسب و کار های اینترنتی مخصوصا طراحی سایت بازار داغی دارد و روز به روز جان بیشتری میگرد و تقاضا برای آن زیادتر میشود.شاید باور نکنید اما کلمه طراحی سایت چیزی حدود ۱۲۰۰۰ بار سرچ شده است،آن هم در یک ماه.یا یک مثال دیگر:مثلا کلمه«شرکت طراحی سایت»بیشتر از ۱۰۰۰ بار در ماه جستجو میشود.این آمار و ارقام نشان میدهد که تعداد افرادی که به دنبال طراحی سایت برای فروشگاه و یا شرکت خود هستند خیلی بالاست و هر کدام از این افراد میتوانند مشتری احتمالی برای شما باشند.

 طراحی سایت چقدر درآمد است؟

اگر بخواهم خیلی ساده بگویم شما هیچ هزینه ی مشخصی نمیتوانید برای این کار پیدا کنید.چون هزینه ها در این بازار شفاف نیست.مثلا ممکن است یک شرکت ۳۰ میلیون برای طراحی و راه اندازی سایت بگیرد و یک شرکت دیگر همین کار راه با ۳ میلیون انجام دهد.پس شما هیچ درآمد مشخصی ندارید.مثلا اگر در یک شرکت طراحی سایت استخدام شوید حقوق ماهیانه شما بین ۲ میلیون تومان ( برای افراد مبتدی ) تا ۱۰ میلیون تومان ( برای افرادی که مسلط به برنامه نویسی هستند ) در گردش است.یا اگر به صورت پروژه ای کار بگیرید متغیر است.
به طور مثال:اگر در ماه ۳ سفارش بگیرید و هر پروژه ۲/۵ میلیون باشد،درآمد شما در ماه به ۷/۵ میلیون تومان میرسد.

آخرین مقالات
برچسب ها
لینک کوتاه
https://zodiweb.ir/?p=17141

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *