آموزش, اینستاگرام

آموزش قرار دادن دکمه تماس در اینستاگرام

افزودن دکمه تماس به اینستاگرام

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد حین جستجو در اینستاگرام و رویت صفحات مختلف ، به صفحاتی برخورد کرده باشید که در آنها دکمه Contact در کنار دکمه فالوو قرار داشته باشد و شما را کنجکاو کرده باشد که گذاشتن دکمه call در اینستاگرام به چه شکلی است ؟ قرار دادن کانتکت در اینستاگرام چه فایده ای دارد ؟ آیا همه می توانند این دکمه را در صفحه خود ایجاد کنند یا خیر؟
پیش از این با انتشار مقالاتی مانند آنبلاک کردن در اینستاگرام ، فهمیدن شماره در اینستاگرام ، راهنمای استفاده از اینستاگرام و … در خدمت شما بوده ایم
حال ما در تیم زودی وب قصد داریم با انتشار مقاله ای دیگر ، در خصوص نحوه گذاشتن دکمه call در اینستاگرام و شرایط آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

نحوه قرار دادن شماره تماس در اینستاگرام

قرار دادن شماره در اینستاگرام ، برای ساخت اکانت های تبلیغاتی و بازاریابی مناسب است ، زیرا در دسترس بودن شماره تماس ، ایمیل و نقشه موقعیت جغرافیایی جهت بهبود کسب و کار اهمیت ویژه ای دارد. چنانچه قصد قرار دادن کانتکت در اینستاگرام را دارید ، توجه داشته باشید که باید آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام روی دستگاه شما نصب باشد و همچنین یک اکانت در یک شبکه اجتماعی فعال دیگر ، ترجیحا فیس بوک داشته باشید.
به طور کلی داشتن یک Business Account ، ( بیزینس پروفایل اینستاگرام ) به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به استوری ها ، پست ها و فالورهای خود را دریافت کنید. با کمک حساب کسب و کار می توانید اطلاعاتی از قبیل :
۱-رشد فالورها : می توانید میزان رشد فالورهای خود که اخیرا به دست آورده اید را مشاهده کنید.
۲- تعداد افرادی که پست شما را مشاهده کرده اند را ارزیابی کنید.
۳-تعاملات انجام شده در پست ها از قبیل کلیک به پروفایل شما ، لایک کردن پست ، کامنت ها و … را بررسی کنید.
۴- می توانید اطلاعاتی مانند بهترین پست ها و همه پست ها دسترسی داشته باشید.
۵- جمعیت شناسی فالورها ، به این منظور که جنسیت ، موقعیت مکانی و سن افرادی که فالور شما هستند را پیدا کنید.
۶- ارتقا دادن پست های فعال.
استفاده از Instagram برای ترویج کسب و کار خود ، یعنی انتخاب یک راه عالی برای ارتباط با مشتریان خود و تبدیل شدن دیدگاه به فروش را به همراه خواهد داشت . راه اندازی پروفایل های کسب و کار اینستاگرام به شما امکان اضافه کردن دکمه تماس را به نمایه تان می دهد.

دکمه کانتکت ( تلفن و ایمیل ) را چگونه در اینستاگرام فعال کنیم ؟

حال که متوجه شدیم مزایای قرار دادن شماره در اینستاگرام چیست و چه شرایطی دارد در ادامه می خواهیم در خصوص نحوه گذاشتن دکمه call در اینستاگرام را آموزش دهیم.
همانطور که در قسمت قبل بیان شد از نصب بودن آخرین نسخه نرم افزار مطمئن شوید.
ابتدا وارد حساب اینستاگرام خود شوید و سپس در صفحه پروفایل ، آیکن سه خط بالا و سمت راست را تپ کنید.
با باز شدن منوی آن ، روی گزینه Settings تپ کنید. با باز شدن صفحه تنظیمات ، حال گزینه Switch to Business Account را انتخاب کنید.
پس از باز شدن صفحه جدید گزینه Log in with Facebook را انتخاب کرده و صفحه فیس بوک خود را با صفحه اینستاگرام ، جهت تجاری سازی همگام کنید. پس از اتصال شما ، لیستی از صفحات فیس بوک را که برای دسترسی به مدیریت استفاده می کنید نشان داده می شود. صفحه مناسب را انتخاب کرده و روی ادامه تپ کنید.

قرار دادن شماره در اینستاگرام

پس از اتصال به صفحه فیس بوک شما ، اینستاگرام اطلاعات شما را برای اضافه کردن به پیچ پروفایل اینستاگرام می آورد . اطلاعات را چک کنید و در صورت صحیح نبودن ، اطلاعات را تغییر دهید.

 

نحوه گذاشتن دکمه call در اینستاگرام
پس از طی کردن مراحل فوق ، Business Profile شما فعال می شود و یک پیغام خوش آمدگویی برای شما نمایش داده می شود. سپس اکانت شما دارای دکمه کانکت می شود.

قرار دادن کانتکت در اینستاگرام
بدین ترتیب شما با ساخت یک Business Profile و قرار دادن شماره در اینستاگرام می توانید در راستای اهداف تجاری و بازاریابی خود گام بلندی برداشته و هدفمند تر مشتریان خود را هدایت کنید.

با افزودن دکمه کانتکت به اینستاگرام مشتریان شما به ۳ طریق می‌توانند با شما تماس بگیرند:

** از طریق : Direct از این طریق مشتریان از طریق فرستادن direct برای شما می‌توانند با شما در تماس باشند.

** دکمه Email : دکمه ایمیل در اینستاگرام در این قسمت قرار دارد و فالوورهای شما از این طریق می‌توانند به شما ایمیل بفرستند.

** دکمه Call: با کمک این دکمه مشتریان می‌توانند به طور مستقیم با شماره تلفن شما تماس بگیرند.

روش قرار دادن شماره در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *